Mezunlar

/Mezunlar
Mezunlar 2019-01-06T16:21:56+00:00

                                    2017-2018 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI ÜNİVERSİTES YERLEŞTİRME BAŞARIMIZ

1 MUHAMMET AYAZ MARMARA ÜNİ. TIP (İNGİLİZCE)
2 EMİRHAN TORLAK MANİSA CELAL BAYAR ÜNİ. TIP
3 ÖZLEM GÜLEÇ DÜZCE ÜNİ. TIP
4 TUĞÇE BAVLI HALİÇ ÜNİ. TIP
5 MERTCAN ÜNAL MARMARA ÜNİ. HUKUK
6 HÜSNÜ HASKIRIŞ MARMARA ÜNİ. HUKUK
7 ALEYNA KOÇASLAN KOCAELİ ÜNİ HUKUK
8 EBUBEKİR YILMAZ İZMİR 9 EYLÜL ÜNİ. HUKUK
9 HÜSEYİN TUGAY TAŞÇI KIRKARELİ ÜNİ HUKUK
10 ALANUR CANDELEN ODTÜ İKTİSAT
11 İLKNUR TAŞ SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİ. ECZACILIK
12 BERÇEM OKUDUCU CERREHPAŞA ÜNİ. FİZYOTERAPİ
13 ŞEYDA NUR HASKIRIŞ İSTANBUL BİLGİ ÜNİ. FİZYOTERAPİ (%50 BURS)
14 SELEN ÖZTAŞ HALİÇ ÜNİ. FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
15 HACER NUR ÇEKİÇ BÜLENT ECEVİT ÜNİ. PDR
16 YUNUS ŞAFFAK DÜZCE ÜNİ. MİMARLIK
17 DUDU DİLAN ÇAM GEBZE TEKNİK ÜNİ. MİMARLIK
18 YUSUF ERYILMAZ ŞEHİR ÜNİ. İÇ MİMARLIK (%50 BURS)
19 ERSİN DENİZ DOĞUŞ ÜNİ. İÇ MİMARLIK (%50 BURS)
20 BERKAY DOBRUCALI MALTEPE ÜNİ İÇ MİMARLIK (TAM BURSLU)
21 ALEYNA NUR ÇAKIR MALTEPE ÜNİ İÇ MİMARLIK (%50 BURS)
22 BERRENUR EROL NECMETTİN ERBAKAN ÜNİ. İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI
23 NİSANUR KARAKAŞ ŞEHİR ÜNİ. İÇ MİMARLIK-ÇEVRE VE TASARIM MÜH.
24 ELİF SÜEL ULUDAĞ ÜNİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
25 FEYYAZ AKHİSAR İSTANBUL TEKNİK ÜNİ. İNŞAAT MÜH.
26 TALHA GÜVEN İSTANBUL TEKNİK ÜNİ. İNŞAAT MÜH.
27 DİLRUBA ÇELİK MALTEPE ÜNİ ENDÜSTRİ MÜH. (%50 BURS)
28 LEVENT BAYRAKTAR KOCAELİ ÜNİ OTOMOTİV MÜH.
29 EMRE EKEN PİRİ REİS ÜNİ. MAKİNA MÜH. (%75 BURS)
30 AHMET FARUK KAYA İZMİR KATİP ÇELEBİ ÜNİ. BİYOMEDİKAL MÜH.
31 KARDELEN SELİN ACAR ATATÜRK ÜNİ ENDÜSTRİ MÜH.
32 ABDULSAMET ASLAN YILDIZ TEKNİK ÜNİ GEMİ İNŞAAT MAKİNELERİ MÜH.
33 ZEYNEP DİLBER YILDIZ TEKNİK ÜNİ KİMYA MÜH.
34 MİTHATCAN KARADENİZ SAKARYA ÜNİ MAKİNE MÜH.
35 RAMAZAN AKÇA KONYA TEK. ÜNİ. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
36 OĞUZHAN GÜLER MALTEPE ÜNİ BİLGİSAYAR MÜH. (%75 BURS)
37 MEHMET ÇAY SAKARYA ÜNİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.(İ.Ö)
38 SİMAY EREN SAKARYA ÜNİ GIDA MÜH.
39 MEHMET KAAN ÇETİNKAYA KOCAELİ ÜNİ MAKİNE MÜH. (İ.Ö)
40 ÇAĞATAY SOFU KARADENİZ TEKNİK ÜNİ. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
41 ERDEM KIRAL ISPARTA SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİ. MAKİNE MÜH.
42 FURKAN AKKAVAK ERCİYES ÜNİ. MEKATRONİK MÜH.
43 MERVE ŞEKER SAKARYA ÜNİ METALOJİ VE MALZEME MÜH.
44 LATİF EREN SUNMAN DÜZCE ÜNİ. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
45 OKAN DEDE BALIKESİR ÜNİ. İNŞAAT MÜH.
46 HASANCAN SUNA PİRİ REİS ÜNİ. MEKATRONİK MÜH.
47 DİCLE SULTAN METE ÜSKÜDAR ÜNİ ENDÜSTRİ MÜH. %50 BURS
48 FUNDA BAĞIŞ SAKARYA ÜNİ MAKİNE MÜH.
49 HİLAL BAŞKURT NAMIK KEMAL ÜNİ BİLGİSAYAR MÜH.
50 AYŞENUR YAMAN KOCAELİ ÜNİ ENDÜSTRİ MÜH.
51 DAMLA KESKİN KOCAELİ ÜNİ KİMYA MÜH.
52 AHMET SEZER YILDIRIM İZMİR BAKIRÇAY ÜNİ ENDÜSTRİ MÜH.
53 MUHAMMED YUŞA GÜLER GEBZE TEKNİK ÜNİ. ELEKTRONİK MÜH.
54 FURKAN KALAYCIOĞLU BİLECİK ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH.
55 TUĞÇE ÇELİK KARABÜK ÜNİ ENDÜSTRİ MÜH.
56 MAHMUT ARSLAN GEDİK ÜNİ. ENDÜSTRİ MÜH. (%75 BURS)
57 NURİCAN KORKMAZ BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİ. MAKİNE MÜH.
58 ZEHRA KIZILTAŞ KARABÜK ÜNİ BİYOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
59 BERAT KARATAŞ KARABÜK ÜNİ MEKATRONİK MÜH.
60 İBRAHİM ÖZKUL BARTIN ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH.
61 AYŞEGÜL PAZARÇEVİREN MARMARA ÜNİ. BİO MÜHENDİSLİK (İNG)
62 AKIN DURDU İNÖNÜ ÜNİ. İNŞAAT MÜH.
63 DUYGU DEMİREL GEBZE TEKNİK ÜNİ. KİMYA MÜH.
64 İREMSU GENÇ YEDİTEPE ÜNİ. PSİKOLOJİ (İNGİLİZCE)
65 FATMA MIRAT MEDENİYET ÜNİ. PSİKOLOJİ
66 ASIM ÇETİNER DOĞUŞ ÜNİ. PSİKOLOJİ ( İNG.) (TAM BURSLU)
67 BÜŞRA NUR GÜLMEZ MALTEPE ÜNİ PDR (İNGİLİZCE %75 BURSLU)
68 FURKAN İSLAMOĞLU YILDIZ TEKNİK ÜNİ. İKTİSAT
69 MELEK FAZLAGİÇ 9 EYLÜL ÜNİ. İKTİSAT
70 SELAY TUNCA İSTANBUL ÜNİ. İKTİSAT
71 MEHMET EMRE AYDIN İZMİR 9 EYLÜL ÜNİ. İKTİSAT
72 MERVE BAYSAL HACETTEPE ÜNİ İKTİSAT
73 ŞİRİN MAZAK BALIKESİR ÜNİ. İKTİSAT
74 BUSE KARADAĞ YILDIZ TEKNİK ÜNİ. İKTİSAT (İNG)
75 MERVE URSAVAŞ NECMETTİN ERBAKAN ÜNİ. DİŞ HEKİMLİĞİ
76 SÜMEYYE YILDIZ ÜSKÜDAR ÜNİ BESLENME VE DİYETİSYENLİK (%75 BURS)
77 HİLAL ÇEVİK MARMARA ÜNİ. BESLENME VE DİYETİSYENLİK
78 DERYA ÇELEN DOĞUŞ ÜNİ. GASTRONOMİ (%50 BURS)
79 SENANUR CİVAN HACIBAYRAMVELİ ÜNİ. GASTRONOMİ
80 İREM KOÇ YEDİTEPE ÜNİ. HEMŞİRELİK (%50 BURS)
81 MELTEM MENGÜÇ MARMARA ÜNİ. HEMŞİRELİK
82 ŞULE ÇELİK SAKARYA ÜNİ HEMŞİRELİK
83 EBRU ALPARSLAN MEDİPOL ÜNİ. HEMŞİRELİK %50 BURS
84 ALİ ARDA YAŞAR MALTEPE ÜNİ HEMŞİRELİK %25 BURS
85 DOLUNAY KALKAN YEDİTEPE ÜNİ. HEMŞİRELİK
86 IŞILAY KALKAN BALIKESİR ÜNİ. HEMŞİRELİK
87 BUSE YILDIZ YEDİTEPE ÜNİ. HEMŞİRELİK %50 BURS
88 BURCU ULUSOY YEDİTEPE ÜNİ. HEMŞİRELİK
89 NAFİYE NUR FİRİDİN YEDİTEPE ÜNİ. HEMŞİRELİK
90 BÜŞRA AKTAŞ ERZURUM ATATÜRK ÜNİ. EBELİK
91 BEYZANUR ÇELİK ÜSKÜDAR ÜNİ EBELİK (%50 BURSLU)
92 MERVE İNAL MEDİPOL ÜNİ. EBELİK (%75 BURS)
93 NERMİN DÖNDÜ ATATÜRK ÜNİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
94 EDANUR SANCAKTUTAN ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİ. EBELİK
95 ÖZGE GÜÇLÜ ÇANAKKALE 18 MART ÜNİ. EBELİK
96 FATMA ESMA TÜFEKÇİ SAKARYA ÜNİ SOSYOLOJİ
97 HİLAL BAYRAK SAKARYA ÜNİ SOSYOLOJİ
98 MURAT BALTA KARABÜK ÜNİ SOSYAL HİZMETLER
99 BURAK DİNÇER BİLGİ ÜNİ. AŞÇILIK (%75 BURS)
100 SUDENUR ŞENTÜRK MARMARA ÜNİ. SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
101 AYŞENUR YAĞMURCA BOLU ABANT İZZET  BAYSAL ÜNİ. SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
102 MELİH YILDIRIM 9 EYLÜL ÜNİ. SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
103 ÇAĞLA KUVVETLİ İSTANBUL ÜNİ. SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
104 SAMET BAKGÖR SELÇUK ÜNİ. YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ
105 BERK DİKER AKDENİZ ÜNİ. YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ
106 GAMZE ÖZDEN MEDİPOL ÜNİ. YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ
107 EFE BURAK KARABIYIK BİLECİK ÜNİ. YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ
108 HASİBE KÜÇÜKÖZDEMİR MARMARA ÜNİ. MALİYE
109 AKIN KOÇ 9 EYLÜL ÜNİ. MALİYE
110 TOLGA AZAP MARMARA ÜNİ. İŞLETME (İNGİLİZCE)
111 ÖMER FARUK YILDIRIM TEKİRDAĞ ÜNİ. İŞLETME
112 ÖMER FARUK KILIÇ DÜZCE ÜNİ. İŞLETME
113 ÖZGE AKGÜL DOĞUŞ ÜNİ. İŞLETME (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
114 İREM ÖZDEMİR MARMARA ÜNİ. İŞLETME
115 RABİA BEYZA AĞCA AKDENİZ ÜNİ. SİYASET BİLİMİ VE KAMU
116 SUDENUR PALACI MEDENİYET ÜNİ. SİYASET BİLİMİ VE KAMU (İNG)
117 ELANUR AKDEMİR YEDİTEPE ÜNİ. SİYASET BİLİMİ
118 BERK SAVAŞ HACIBAYRAMVELİ ÜNİ. ULUSLARARASI TİCARET
119 TUĞÇE KESKİN OKAN ÜNİ. ULUSLARARASI TİCARET
120 MEHMET DAŞ BALIKESİR ÜNİ. ULUSLARARASI İLİŞKİLER
121 GÖKHAN CAN CÖMERT BOLU ABANT İZZET BAYSAL ÜNİ. ULUSLARARASI İLİŞKİLER
122 TUĞÇE KESKİN OKAN ÜNİ. ULUSLARARASI TİCARET (İNG) (TAM BURSLU)
123 HAZAL SEVEN YALOVA ÜNİ. ULUSLARARASI FİNANS
124 METE SEVEN GALATASARAY ÜNİ. ULUSLARARASI İLİŞKİLER
125 MURAT VATANSEVER KOCAELİ ÜNİ GEMİ MAKİNE İŞLETME
126 MUSTAFA BERKANT BEKPEN PİRİ REİS ÜNİ. DENİZ BROKERLİĞİ (%75 BURS)
127 KEREM BULUT KARADENİZ TEKNİK ÜNİ. GEMİ ULAŞTIRMA
128 BATUHAN TÜRKOĞLU PİRİ REİS ÜNİ. GEMİ ULAŞTIRMA VE İŞLETME (%50 BURS)
129 MUHAMMED YILGIN ANKARA YILDIRIM BEYAZIT ÜNİ. UÇAK TEKNOLOJİSİ
130 FATİH MERCAN OKAN ÜNİ. UÇAK TEKNOLOJİSİ (%75 BURS)
131 VOLKAN ÖZ GELİŞİM ÜNİ. UÇAK GÖVDE MOTOR BAKIM (%50 BURS)
132 FURKAN ÇAKIR SAKARYA ÜNİ TARİH
133 METİN FARUK BARUT KOCAELİ ÜNİ TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
134 EBRU KAYA MARMARA ÜNİ. OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
135 FURKAN GÜNEŞ MEDİPOL ÜNİ. ÖZEL ÖĞRETİM ÖĞRETMENLİĞİ (%75 BURS)
136 ŞEYDA NUR DİNÇER BALIKESİR ÜNİ. BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
137 ZEYNEP SENA DEMİRÖZ İSTANBUL ÜNİ. FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
138 ÖZGE DEDE ACIBADEM ÜNİ. Elektronörofizyoloji
139 NEVİYE BURÇAK KANDUR İSTANBUL TEKNİK ÜNİ. PEYZAJ MİMARLIĞI
140 DİLAN ERTAŞ MARMARA ÜNİ. HALKLA İLİŞİKİLER VE TANITIM
141 FAHREDDİN BAYRAK MEDİPOL ÜNİ. HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK (%75 BURS)
142 GİZEM FİLİZ YEDİTEPE ÜNİ. HALKLA İLİŞKİLER (%50 BURS)
143 YUNUS BULUT MALTEPE ÜNİ HALKLA İLİŞKİLER (%75 BURS) 2 YILLIK
144 ÇAĞLA EROL BİLGİ ÜNİ. DİŞ PROTEZ TEKNOLOJİSİ
145 BAHAR DURDU ÜSKÜDAR ÜNİ AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI (%75 BURS)
146 HACER EBRAR AKYÜZ MEDİPOL ÜNİ. ODYOLOJİ (%50 BURS)
147 EDANUR ÖKSÜZ MEDİPOL ÜNİ. ODYOMETRİ (%75 BURS)
148 ELİF BALCAN İSTANBUL CERREHPAŞA ÜNİ. ODYOLOJİ
149 MUSTAFA TALHA ÖZTÜRK AKDENİZ ÜNİ. GERONTOLOJİ
150 ASYA ENGÜL OKAN ÜNİ. RADYOLOJİ (%100 BURS)
151 CEREN KATI ESKİŞEHİR TEK. ÜNİ. MALZEME BİLİMİ
152 ŞAHSENEM GÖKSU GÖKTÜRK MARMARA ÜNİ. ENDÜSTRİ TASARIM
153 ELİF GÖKÇE KARAGÖZ MİMAR SİNAN ÜNİ. ŞEHİR BÖLGE PLANLAMA
154 BEYAZIT BAŞER GEDİK ÜN. MİMARİ RESTORASYON (%50 BURS)
155 MERVE YILDIZHAN SAKARYA ÜNİ MİMAR RESTORASYON
156 ÖNDER PELİT SAKARYA ÜNİ ÇEVRE KORUMA VE KONTROL
157 ECE ASLAN MALTEPE ÜNİ GÖRSEL İLETİŞİM TASARIMI (%75 BURS)
158 M. TAHA KASIM KIBRIS ÜNİ. REKLAMCILIK ( TAM BURSLU )
159 EDİN BAŞ ŞEHİR ÜNİ. SİNEMA VE TELEVİZYON (%50+%10 BURS)
160 SILA DERELİ UŞAK ÜNİ YENİ MEDYA
161 JÜLİDE EMEK MALTEPE ÜNİ TIBBİ GÖRÜNTÜLEME
162 ALPER GARİP KARABÜK ÜNİ TIBBİ LAB. TEKNİKLERİ (İ.Ö)
163 BURCU KAYA ÇANAKKALE 18 MART ÜNİ. ANESTEZİ ( 2 YILLIK )
164 AVNİ CAN BALTA İSTANBUL SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİ. AMELİYATHANE HİZMETLERİ
165 RANA NUR IŞIK BAHÇEŞEHİR ÜNİ. ANESTEZİ ( 2 YILLIK )
166 ÖZLEM EDA BAYRAKLI ÜSKÜDAR ÜNİ LABORATUAR TEKNİSYENLİĞİ (%75 BURS)
167 LİLİANA BALKANSU ANADOLU ÜNİ TIBBİ DOKÜMAN VE SEKRETERLİK
168 KEMAL YAMAN ÜSKÜDAR ÜNİ LABORATUAR TEKNİSYENLİĞİ (%75 BURS)
169 EMİNE DİLARA DURSUN BİLGİ ÜNİ. ATT
170 HİKMET ÖZTÜRK MARMARA ÜNİ. MAKİNE TEKNİKERLİĞİ
171 SELVANUR ARSLAN EGE ÜNİ. ELEKTRONİK TEKNOLOJİLERİ
172 OKAN HELLAÇ ULUDAĞ ÜNİ ELEKTRİK 2 YILLIK
173 MUHAMMED MUŞ KAYSERİ ÜNİ. ELEKTRİK ELEKTRONİK
174 ERAY CENAN SAKARYA ÜNİ ELEKTRONİK TEKNOLOJİLERİ
175 ÜMİT SUN İZMİR 9 EYLÜL ÜNİ. ELEKTRONİK HABERLEŞME
176 KAYRA KONAN KOCAELİ ÜNİ BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
177 EMİN ALİ CÜRE MARMARA ÜNİ. BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
178 İSA SÜEL OKAN ÜNİ. DIŞ TİCARET (%50 BURSLU )
179 ENES KODAN ANADOLU ÜNİ TURİZM İŞLETMECİLİĞİ
180 SÜMEYYE SENA DİNLER BEYKENT ÜNİ. LOJİSTİK (%75 BURSLU)
181 EMRE TOPAL PİRİ REİS ÜNİ. LOJİSTİK (%75 BURSLU)
182 TURGAY CAN DEMİR OKAN ÜNİ. LOJİSTİK (%50+%10 BURS)
183 NUR ACAR ESENYURT ÜNİ LOJİSTİK (TAM BURSLU)
184 MUHAMMET ALİ TÜRKMEN NEVŞEHİR HACIBEKTAŞVELİ ÜNİ. TURİZM OTELCİLİK
185 ASUMAN YAŞA ERZURUM ÜNİ. KİMYA TEKNOLOJİLERİ
186 ELİF GİRİT MALTEPE ÜNİ BANKACILIK VE SİGORTACILIK (%75 BURS)
187 GİZEM KAŞ ŞEHİR ÜNİ. ÇOCUK GELİŞİMİ (%50 BURS)
188 HÜMEYRA DEMİRKIR YALOVA ÜNİ. ÇOCUK GELİŞİMİ
189 BAYRAM CANBERK BAHAR MEDİPOL ÜNİ. İNSAN KAYNAKLARI (%50 BURS)
190 MERVE DEMİR AYDIN ÜNİ. MODA TASARIM
191 ZAFER BOĞA MALTEPE ÜNİ ADALET
192 BERKE AYTEKİN IŞIK ÜNİ. ENDÜSTRİYEL TASARIM (%75 BURS)

2016- 2017 Mezunlar

GAMZE ÇETİN YILDIRIM BEYAZIT ÜNİ./TIP
KADER ÖZDEMİR ABANT İZZET BAYSAL ÜNİ./MATEMATİK(İNG)
SERTİF ÖZGER ABANT İZZET BAYSAL/FTR
YAĞMUR KÜÇÜK ACIBADEM FTR
ZEYNEP ÇAĞLA KAYA ACIBADEM ÜNİ./FTR(%50 BURSLU)
BÜŞRA EROĞLU AKDENİZ ÜNİ./ÇEKO
GÖKSU DOĞAN AKDENİZ ÜNİ./ULUSLARARASI LOJİSTİK
DUYGU MİRAY BİLGİN AYDIN ÜNİ./HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM(TAM BURSLU)
EMİR TALHA YÜCEL BAHÇEŞEHİR ÜNİ. /YAZILIM MÜH. (ÜCRETLİ)
İLAYDA MERİÇ BAHÇEŞEHİR ÜNİ./ENDÜSTRİ MÜH.(%50 BURSLU)
ENES ARSLAN BALIKESİR ÜNİ./ULUSLARARASI TİCARET
DİLARA CEREN ŞENER BEYKENT ÜNİ./İÇ MİMARLIK(TAM BURSLU)
FATİH ÇETİNKAYA BİRUNİ ÜNİ./DİL VE KONUŞMA TERAPİSİ
İLKNUR BAKIŞ BÜLENT ECEVİT ÜNİ./DİŞ HEKİMLİĞİ
MUHARREM TEPECİ DOĞUŞ ÜNİ./İNŞAAT MÜH.(%50 BURSLU)
MUSTAFA MİRAÇ ÇALIK DOĞUŞ ÜNİ./İNŞAAT MÜH.(%50 BURSLU)
EMRULLAH GÖK DOĞUŞ ÜNİ./İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ(%50 BURSLU)
FATMA AYBÜKE MEMİŞ DUMLUPINAR ÜNİ./ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
FURKAN NEHİR DUMLUPINAR ÜNİ./MATEMATİK
ENES KAYMAZ DÜZCE ÜNİ./ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
EDA BAŞ DÜZCE ÜNİ./ENDÜSTRİ MÜH.
SÜMEYYE ACAR FATİH SULTAN MEHMET ÜNİ./İSLAMİ İLİMLER (%50 BURSLU)
HASAN CAN GEBZE TEK./MİMARLIK
GİZEM TEZCE GEBZE TEKNİK ÜNİ./İŞLETME
ŞURANUR AYVAZ GEBZE TEKNİK ÜNİ./MOLEKÜLER BİYOLOJİ
SİBEL METE HACETTEPE ÜNİ./KİMYA
AYBÜKE ÖZLÜ IŞIK ÜNİ./MİMARLIK(%50 BURSLU)
FİGEN DEMİR İNÖNÜ ÜNİ./PDR
CANSEL GİDER İST.KENT ÜNİ./FTR (TAM BURSLU)
FATMA ŞEYMANUR KARAÇAM İSTANBUL 29 MAYIS ÜNİ./SOSYAL HİZMET(%50 BURSLU)
MUSA PEKER İSTANBUL AYDIN ÜNİ./GIDA MÜH.(TAM BURSLU)
MERVENUR ÇAKAL İSTANBUL ŞEHİR ÜNİ./SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER(%75 BURSLU)
FULYA YETGİN İSTANBUL TEKNİK ÜNİ./KİMYA
BARAN AKSU İSTANBUL TEKNİK ÜNİ./KONTROL OTOMASYON MÜH.
MELİKE KAYA İSTANBUL ÜNİ./DİŞ HEKİMLİĞİ
FEYZA CANSIZ İSTANBUL ÜNİ./HEMŞİRELİK
ZÜLALNUR ÖZEL İSTANBUL ÜNİ./KİMYA
 BURAK KOŞUTAN İSTANBUL ÜNİ./SAĞLIK YÖNETİMİ
ÖZLEM ÇABUK İSTANBUL ÜNİ./SAĞLIK YÖNETİMİ
MUHM.İLYAS KERVANKIRAN İSTANBUL ÜNİ.MÜTERCİM TERCÜMANLIK(ALM)
MERVE OKUTAN KARABÜK ÜNİ./ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
YUNUS İYİGÜN KARABÜK ÜNİ./MEKATRONİK MÜH.
REYHAN GÜLER KARABÜK ÜNİ./TIP
REMZİYE KAVALA KENT ÜNİ./ÇOCUK GELİŞİMİ (%50 BURSLU)
YUSUF GÖKMEN  ARISOY KIRKLARELİ ÜNİ./YAZILIM MÜH.
ERKAN SARIYER KOCAELİ ÜNİ./BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
BURAK SARI KOCAELİ ÜNİ./ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
ZEYNEP SU SERTKAYA KOCAELİ ÜNİ./HUKUK
İCLAL SEVEN KOCAELİ ÜNİ./İÇ MİMARLIK
KADİR EKŞİ KOCAELİ ÜNİ./İNŞAAT TEKNOLOJİSİ
YUNUS EMRE YILDIZ KOCAELİ ÜNİ./İNŞAAT TEKNOLOJİSİ
YASİN ŞALLI KOCAELİ ÜNİ./MATEMATİK
ONUR ÇALAĞAN KOCAELİ ÜNİ./SPOR YÖNETİCİLİĞİ
YUSUF MERT KARADAŞ KOCAELİ ÜNİ/MAKİNE (2 YILLIK)
EKREM SANCAR MALTEPE ÜNİ./İNŞAAT MÜH.(%50 BURSLU)
BERKAY ÖZALP MALTEPE ÜNİ./MİMARLIK(%50 BURSLU)
BEYZA NAMAZ MALTEPE ÜNİ./MİMARLIK(%50 BURSLU)
CENNET ŞALLI MALTEPE ÜNİ./MİMARLIK(%50 BURSLU)
HATİCE MERVE ÜÇÜNCÜOĞLU MALTEPE ÜNİ./TIP(%25 BURSLU)
AYŞE EBRAR ARSLAN MARMARA ÜNİ./EBELİK
BEDİRHAN KAYIM MARMARA ÜNİ./ELEKTRİK ELEKTRONİK(2 YILLIK)
İSLAM İŞLER MARMARA ÜNİ./SAĞLIK YÖNETİMİ
BELGİN AKYÜZ MEDENİYET ÜNİ./HUKUK
NİMET ÇELEBİ MEDİPOL ÜNİ./AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI(%50 BURSLU)
FATMA EKŞİ MEDİPOL ÜNİ./DİYETİSYENLİK(%50 BURSLU)
REYHAN KARA MEDİPOL ÜNİ./EBELİK(TAM BURSLU)
HASAN AKBALIK MEDİPOL ÜNİ./ODYOLOJİ(%50 BURSLU)
BUSE BATMAZ MEDİPOL ÜNİ./PSİKOLOJİ (%25 BURSLU)
FATMANUR CİVAN MEDİPOL ÜNİ./SOSYAL HİZMETLER(%50 BURSLU)
HALİL İBRAHİM DİNDİ MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİ./İNŞAAT TEKNOLOJİSİ
BARIŞ KEÇEN NECMETTİN ERBAKAN ÜNİ./İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞR.
ŞEMSİ GÖKÇEN NİŞANTAŞI ÜNİ./AMELİYAT HEMŞİRELİĞİ(%75 BURSLU)
ECMEL RANA DOĞRUTEKİN NİŞANTAŞI ÜNİ./SOSYAL HİZMET(%75 BURSLU)
BETÜL DİYARBEKİR OKAN ÜNİ./DİYALİZ
FARUK SEÇKİN OKAN ÜNİ./ENDÜSTRİ TASARIMI (ÜCRETLİ)
GİZEM NORÇİNLİ OKAN ÜNİ./HEMŞİRELİK(%50 BURSLU)
BURAK PAÇACI ON SEKİZ MART ÜNİ./ULUSLARARASI TİCARET VE LOJİSTİK
BERİKA KEPEZ ORDU ÜNİ./ PEYZAJ MİMARLIĞI
GÖKHAN DURSUN PAMUKKALE ÜNİ./İKTİSAT
BURCU UZLAŞTIRAN PİRİ REİS ÜNİ./ GEMİ AŞÇILIĞI(TAM BURSLU)
CEMRE AYDIN PİRİ REİS ÜNİ./ENDÜSTRİ MÜH.(%50 BURSLU)
ERDAL ÖZKUL RECEP TAYYİP ERDOGAN ÜNİ./ MAKİNE MÜH
GÖZDE RÜMEYSA ŞALLI SABAHATTİN ZAİM ÜNİ./DİYETİSYENLİK(%25 BURSLU)
HALİL İBRAHİM KAYA SAKARYA ÜNİ./ KAMU YÖNETİMİ
SÜMEYYE TOPAL SAKARYA ÜNİ./ÇEVRE MÜH.
NUR SENA KÖSE SAKARYA ÜNİ./MATEMATİK
LAMİA ŞEYDA YERLİKAYA SELÇUK ÜNİ./BİLGİSAYAR MÜH.(TEK.FAK)
CANAN ULU SİVAS ÜNİ./VETERİNERLİK
UMUTCAN TÜZÜN SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİ./MEKATRONİK MÜH.
ALİ FUAT TULUMCU ŞEHİR ÜNİ./BİLGİSAYAR MÜH.(%50 BURSLU)
MERVE ATAMAN ŞEHİR ÜNİ./HUKUK(%50 BURSLU)
BERKAN DEDE ŞEHİR ÜNİ./İNŞAAT TEKNİKERİ(%50 BURSLU)
ELİF TUĞBA ÇAKMAK ŞEHİR ÜNİ./TARİH
ALPEREN MERT TRAKYA ÜNİ./MÜTERCİM TERCÜMANLIK
TUNAY ÇALIM TÜRK ALMAN ÜNİ./MOLEKÜLER BİYOTEKNOLOJİ
İSMAİL ERAY TOKER TÜRK ALMAN ÜNİ./ULUSLARARASI İLİŞKİLER VE SİYASET
BURAK KILIÇ ULUDAĞ ÜNİ./ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
ALEYNA TUFAN ÜSKÜDAR ÜNİ./FİZYOTERAPİ(%75 BURSLU)2 YILLIK
BERKAY İBRAHİMOĞLU ÜSKÜDAR ÜNİ./SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER(%75 BURSLU)
CAN AKIN YALOVA ÜNİ./BİLGİSAYAR MÜH.
KADİR METE SANCAKLI YALOVA ÜNİ./ÇALIŞMA EKONOMİSİ
İREM TÜKEL YEDİTEPE ÜNİ./BİLİŞİM SİSTEMLERİ (%50 BURSLU)
SILA ŞENGÜL YEDİTEPE ÜNİ./FTR(İNGİLİZCE)(TAM BURSLU)
BURCU GEDİKOĞLU YEDİTEPE ÜNİ./İÇ MİMARLIK(İNGİLİZCE)(%25 BURSLU)

 

New Courses

İletişim

Bahçelievler Mh. Battalgazi Cd. Tarabya Sk. No:1 Pendik İstanbul

Phone: 0216 390 57 50

Mobile: 0216 390 57 50 / 0544 337 73 84