İlkokul

//İlkokul
İlkokul 2018-05-22T15:12:00+00:00

Project Description

Öğrencilerimizin öz güvenlerini geliştirmeleri, onların bağımsız davranabilmeleri ve sorumluluk anlayışı geliştirmeleri açısından son derece önemlidir. Öğrencilerimizin  sorun çözme becerileri edinmeleri ve öğrenmenin keyfini, heyecanını keşfetmelerini sağlamak temel amacımızdır. Öğrencilerimiz, okul çalışmaları sonucunda, bağımsız çalışmayı ve başkalarının duygu ve düşüncelerine saygı duymayı öğrenirler.

Okulumuz; günümüz toplumunda öğrencilerimizin rekabet edebilecekleri becerileri kazandırabilme,  bu temel becerileri geliştirebilme misyonu ile yola çıkmıştır. Başarılı ülkelerin  sırrı  araştırma temelli öğretim yöntemleri kullanmaları ve öğrencinin öğrenme isteğini canlı tutuyor olmalarında saklıdır.

Önümüzdeki yılların hangi meslek gruplarını doğuracağını bilemeyiz, bundan dolayı çocuklarımızı becerileri yönünden geliştirmek zorundayız. Bu amaçla değişen koşulları doğru yönetmeyi kolaylaştıran, yaratıcılık ve yenilenme, eleştirel düşünme ve problem çözme, iletişim ve işbirliği gibi kişilerin öz yetkinliklerini geliştirmeyi amaçlayan bir eğitim sistemi kurgulanmaktadır.

Güncelleniyor…

Güncelleniyor…

Dersevi Ailesine Sende Katıl!

E-mail bültenlerine abone olarak kurum hakkındaki son haberler anında mailine düşsün.

New Courses

İletişim

Bahçelievler Mh. Battalgazi Cd. Tarabya Sk. No:1 Pendik İstanbul

Phone: 0216 390 57 50

Mobile: 0216 390 57 50 / 0544 337 73 84